Obstawianie z mniejszym podatkiem w LV BET

Wszystkie mecze 3. kolejki Ekstraklasy osoby zarejestrowane w LV BET mogą obstawiać, płacąc zaledwie 6% podatku! Przeczytaj szczegóły tej oferty juz teraz!

Obstawianie z mniejszym podatkiem w LV BET

Oferta specjalna obowiązuje tylko i wyłącznie w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera LV BET. Nie trzeba się do niej zapisywać – każdy z graczy kwalifikuje się automatycznie.

W ramach promocji standardowy podatek w wysokości 12% zostaje pomniejszony o połowę, co oznacza, iż wynosi zaledwie 6%. Warto pamiętać, że dotyczy to tylko i wyłącznie meczów Ekstraklasy rozgrywanych w okresie trwania akcji.

Jeżeli nie masz jeszcze konta u żadnego bukmachera internetowego, sprawdź jaki jest dobry na początek! Pamiętaj, by dokonywać rejestracji tylko i wyłącznie w firmach posiadających licencje wystawiane przez Ministerstwo Finansów.

Liczą się tylko i wyłącznie zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kupony kombi. Nie ma stawki minimalnej.

Oferta z pomniejszonym podatkiem obowiązuje do dnia 6 sierpnia do godziny zakończenia ostatniego spotkania 3. kolejki Ekstraklasy.

Typowanie Ekstraklasy online

Pamiętaj, że nadal trwa Ekstrajackpot w Forbet, w którym można zdobyć za skuteczne obstawianie nawet 100.000 PLN w gotówce lub inne wyjątkowo cenne nagrody!

Aktywność w wersji mobilnej strony, a nie w aplikacji mobilnej, nie będzie brana pod uwagę przy obniżaniu podatku od zagranych kuponów!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button