Jak obstawiać Premier League bez ryzyka?

Nie zawsze jesteś pewien swoich typów, jednak to właśnie te nieco ryzykowniejsze sprawiają ci większą frajdę? Przeczytaj, jak można obstawiać Premier League bez ryzyka!

Jak obstawiać Premier League bez ryzyka?
Jak obstawiać Premier League bez ryzyka?

W ostatnim czasie większość firm przygotowuje opcję umożliwiającą obstawianie bez podatku. Zakłady Bukmacherskie Fortuna poszły o krok dalej i mają dla graczy cashback w przypadku przegranej przy typowaniu Premier League. Opisywana oferta dostępna jest na pierwszą kolejkę, ale niewykluczone, że będzie kontynuowana!

Jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji i tym samym odebrać 10 PLN cashbacku w przypadku niepowodzenia, musisz posiadać konto gracza na oficjalnej stronie Fortuny. Rejestracja jest darmowa – warto podać w niej kod promocyjny BETONLINE, który uprawnia do otrzymania dodatkowych prezentów na start.

Fortuna to dobry bukmacher na początek, ponieważ organizuje wiele promocji ze zwrotem. Co najważniejsze, jego oferty dostępne są zarówno przedmeczowo, jak i Live. Aktywne są w niemal każdym typie kuponu, jaki można zagrać online.

typy na ligę angielską
typy na ligę angielską

Zwrot na Premier League może wynieść tylko i wyłącznie 10 PLN. Aby się zakwalifikować do jego otrzymania, trzeba postawić kupon za 10 PLN z przynajmniej jednym typem na mecze angielskiej ekstraklasy. Liczą się tylko te typy, które rozstrzygnięte zostaną do 12 sierpnia do godziny 23.59.

W przypadku zgarnięcia cashbacku, gracze powiadomieni zostaną o tym drogą SMS-ową, e-mailową bądź po prostu poprzez komunikat pop-up.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button