Zakłady na eliminacje Euro 2020. Fortuna daje najlepszym 500 złotych!

Czas na kolejne mecze eliminacji Euro 2020. Fortuna przygotowała promocję dla typerów, w której do zgarnięcia jest nawet 500 złotych! Oto jak to wszystko działa!

Zakłady na eliminacje Euro 2020. Fortuna daje najlepszym 500 złotych!
Zakłady na eliminacje Euro 2020. Fortuna daje najlepszym 500 złotych!

Euro 2020 – konkurs bukmacherski z nagrodami

Już zaledwie niecoz ponad miesiąc dzieli nas od zakończenia eliminacji Euro 2020. Kto będzie wkrótce świętował awans, a kto wręcz przeciwnie? Na to pytania poznamy odpowiedzi niebawem.

Fortuna dla obstawiających piłkę nożną przygotowała promocję, w której do zgarnięcia jest kasa do wykorzystania w salonach Empik. Najlepsi mogą liczyć nawet na 500 złotych, czyli pół tysiąca!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Fortuna daje kasę najaktywniejszym typerom

Co trzeba zrobić? Nie ma tu nic trudnego – gracz obstawia, a za swoją aktywność pnie się w głównej tabeli promocji. Jeżeli znajdzie się w gronie najlepszych dziesięciu typerów, dostanie obiecaną nagrodę.

  • Miejsca 1-3: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 500 zł,
  • Miejsca 4-5: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 300 zł,
  • Miejsca 6-8: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 200 zł,
  • Miejsca 9-10: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 100 zł.

Akcja jest dostępna od dnia 10 do 13 października. Nie trzeba się do niej zapisywać, a w przypadku braku konta można to bardzo szybko nadrobić. Przypominamy, że kod promocyjny „BETONLINE” to bonus powitalny dla nowych w wysokości ponad 1000 złotych!

Polska w październiku rozegra dwa mecze – najpierw wyjazdowy z Łotwą, a później na Stadionie Narodowym z Macedonią Północną. Oba można już obstawiać!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button