Który bonus powitalny jest dobry i dlaczego?

Bonusy powitalne stanowią podstawę oferty promocyjnej każdego z polskich bukmacherów, a jednocześnie coś, czym starają się oni przyciągnąć do siebie nowych typujących i na polu czego rywalizują niemal najbardziej zażarcie. Większość ludzi, zwłaszcza początkujących, patrzy przede wszystkim na ich wartość, czyli to, ile są w stanie dać i jaką kwotę będzie można przeznaczyć dzięki nim na zakłady bukmacherskie. Tymczasem jednak bonusy powitalne to wiele więcej, a na ich atrakcyjność składa się sporo innych elementów. Jak zatem określić, czy dany bonus powinien nas interesować? W jaki sposób porównać jeden do drugiego, jeśli nie patrząc na ilość oferowanych pieniędzy?

Który bonus powitalny jest dobry i dlaczego?
Który bonus powitalny jest dobry i dlaczego?

Rodzaje bonusów powitalnych, jakie oferują polscy bukmacherzy

Polscy bukmacherzy podzielili swoje bonusy powitalne na trzy różne kategorie. Niejednokrotnie zdarza się tak, że jeden operator proponuje kilka z nich, chwaląc się najatrakcyjniejszą ofertą. Rzeczywiście, im więcej ich otrzymamy, tym bardziej zoptymalizujemy nasz budżet na typy bukmacherskie, a właściwie na ich realizację. Do obecnie istniejących i proponowanych bonusów należą:

  • bonusy od pierwszej wpłaty, ściśle powiązane z naszym pierwszym depozytem, stanowiące zwykle jego równowartość – zazwyczaj trafiają na osobne konto (bonusowe) i wiążą się z koniecznością dokonania obrotu nimi;
  • freebety – darmowe środki na grę, nienarzucające nam wielkich wymagań, a przez to obecne zwykle w mniejszych kwotach;
  • bonus bez depozytu – pieniądze za samo założenie konta. Na www.STS.pl jest to 29 PLN za podanie kodu promocyjnego BETONLINE
STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN
  • cashback – bonusy tego typu zwracają stawkę za pierwszy kupon, jeśli ten będzie przegrany.

Uwaga! Chcąc wykorzystać bonus w pełni, skorzystajmy z kodów promocyjnych ze stron partnerskich, w tym również i naszej. Pomogą nam jeszcze bardziej i w sposób mało zobowiązujący zwiększyć nasz budżet na zakłady bukmacherskie.

Na co patrzeć przy ocenianiu atrakcyjności bonusu powitalnego?

Prawdą jest, że większość ludzi patrzy na bonusy powitalne wyłącznie pod jednym kątem – ile pieniędzy są one w stanie dać. Rzeczywiście, ich wartość jest jednym z ważniejszych kryteriów wyboru – nie jest jednak najważniejsza, jeżeli chodzi o ocenę finalnej atrakcyjności danego bonusu. Na tę składa się bowiem wiele innych czynników, w tym:

  • wielokrotność obrotu koniecznego do wykonania – konieczność obrotu jest jednym z największych wymagań i czymś, co blokuje nasz pełen dostęp do środków bonusowych (by je wypłacić na konto bankowe, muszą trafić na saldo depozytowe); to, ile razy musimy obrócić pozyskane bonusowo pieniądze jest więc kluczowe w całej atrakcyjności bonusu;
  • wymagania co do obrotu – nie tylko wielokrotność, ale też sposób obrotu ma znaczenie – większość buków narzuca minimalny kurs kuponów zaliczających się do obrotu, ilość spotkań na kuponie oraz to, czy muszą być wygrane, czy też nie;
  • czas na obrócenie – na dokonanie obrotu zwykle mamy określony czas, po upłynięciu którego z bonusowymi środkami musimy się pożegnać – im dłuższy on będzie, tym w lepszej sytuacji będziemy.

Bonus powitalny na przykładach polskich bukmacherów

Absolutnie wszyscy bukmacherzy posiadają w swojej ofercie taki lub inny bonus powitalny i, jak wspomnieliśmy wcześniej, traktują go niczym oręż w walce o nowego klienta. Poniżej przedstawiamy to, jak ten bonus prezentuje się u czołowych polskich operatorów z ofertą na zakłady bukmacherskie.

STS bonus powitalny – 29 PLN bez wpłaty!

Fortuna bez podatku
Fortuna bez podatku

Bonus powitalny u bukmachera STS umożliwia nam pozyskanie nawet 1200 złotych na grę, zależne od pierwszego depozytu (będące jego równowartością). Aby pieniądze przenieść na saldo główne, musimy u niego dokonać trzykrotnego obrotu nimi, na kuponach z kursem całkowitym wynoszącym przynajmniej 1,91.

Fortuna premia na start – nowi gracze dostają ponad 2000 PLN!

Fortuna zapewnia bardzo ciekawy, bo aż trzywarstwowy bonus powitalny. Z jednej strony daje 20 złotych freebetu w postaci punktów w programie lojalnościowym. Z drugiej – zapewnia cashback, zwracając nawet 200 złotych za pierwszy kupon (jeśli za jego pośrednictwem przegramy). Z trzeciej z kolei pozwala na pozyskanie nawet 2000 złotych od pierwszej wpłaty – z tym, że należy dokonać czterokrotnego obrotu pierwszej wpłaty na koncie głównym, na kuponach z minimum trzema zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1,60.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button