Eurojackpot wygrane. Ile można zarobić i jakie są rekordy?

To właśnie padające w Eurojackpot wygrane są dla wielu motywacją do tego, by zagrać w tę grę liczbową. Ile wynosi rekord, na jaki zarobek może liczyć przysłowiowy szary Kowalski?

Eurojackpot wygrane. Ile można zarobić i jakie są rekordy?
Eurojackpot wygrane. Ile można zarobić i jakie są rekordy?

Eurojackpot – gra, obok której nie przejdzie się obojętnie

Mimo że każdy ma swoje zadanie na temat gier liczbowych, trudno przejść obojętnie obok takich propozycji jak Eurojackpot. W internecie, w telewizji, w zasadzie wszędzie, mówi się o wysokich wygranych, jakie tutaj padają. Czy rzeczywiście każdy może postawić kupon i zarobić 1, 20 czy nawet grubo ponad 100 milionów złotych?

Eurojackpot w Polsce dostępny jest za pośrednictwem oficjalnej strony Lotto online. Jeżeli chcemy zagrać kupon w tej loterii, możemy to zrobić albo w portalu internetowym, albo w kolekturze stacjonarnej. W przypadku tej drugiej możliwe jest granie systemem.

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Nie ma co ukrywać, że to właśnie padające w Eurojackpot wygrane sprawiają, iż samo losowanie wzbudza tak ogromne zainteresowanie. Jeżeli chcieliście zawsze wiedzieć, ile tak naprawdę można tutaj zarobić i czy każdy ma na to szansę, znajdziecie u nas odpowiedzi na pytania, które was nurtują.

Wygrane w Eurojackpot – czy są w zasięgu każdego gracza?

Do grania w Eurojackpot potrzebna jest pełnoletność. Jeżeli mamy więcej niż 18 lat i chcemy zagrać w tę loterię, nic nie stoi na przeszkodzie, by tak się właśnie stało. Patrząc w ten sposób, każdy może zostać milionerem i pod tym względem nie ma żadnych ograniczeń. Reszta zależy już tylko od szczęścia i tego… ile jesteśmy w stanie wydać na zakład.

Eurojackpot kupon podstawowy to koszt 12,50 PLN, ale to tylko jedna z dostępnych opcji. Jeżeli chcemy nieco pomóc swojemu szczęściu, możemy zagrać tak zwanym systemem – obstawia się w nim więcej liczb, ale i należy liczyć się z większym kosztem.

Podstawowe dotyczące Eurojackpot zasady gry są następujące: gracz typuje 5 liczb z 50 oraz 2 z 10. W przypadku systemu wygląda to nieco inaczej, gdyż można wytypować większą ilość liczb: nawet 12 z 50 oraz 10 z 10. Wszystko to, rzecz jasna, przy odpowiednim nakładzie finansowym. Niestety, całkiem sporym (nawet ponad 700 złotych!).

Jakby na to nie patrzeć, wygrane w Eurojackpot są w zasięgu każdej osoby. Wydaje się, że puszczenie jednego kuponu za 12,50 PLN w tygodniu nie jest czymś, na co ktoś nie mógłby sobie pozwolić.

Granie w Eurojackpot
Granie w Eurojackpot

Eurojackpot rekord Polski. Ile wyniosła największa wygrana i gdzie padła?

Mimo że w loterii Eurojackpot mamy uczestników z kilkunastu krajów naszego kontynentu, wiele dużych wygranych padło w Polsce. Największa z nich to absolutny Eurojackpot rekord Polski i jest to aż 193 396 500 złotych! Aż tyle zarobiono w powiecie piotrkowskim w dniu 10 maja 2019 roku.

Druga co do wielkości wygrana w kraju nad Wisłą padła 11 września 2020 roku. Szczęśliwy kupon był zagrany w powiecie pruszkowskim, a gracz trafił 96 805 666,90 złotych.

Na najniższym stopniu podium polskich wygranych mamy Świeradów-Zdrój. Przy ulicy Zdrojowej 19G, w niewielkiej kolekturze, komuś udało się postawić zakład, który przyniósł zysk w wysokości aż 26 597 867,60 zł!

Eurojackpot wygrane w Europie. W jakich krajach najwięcej milionerów?

Wygrane rekordy Eurojackpot
Wygrane rekordy Eurojackpot

Aż trzy największe wygrane w historii Eurojackpot padły w Niemczech, dwie w Finlandii oraz jedna w Czechach. Za każdym razem było to 90 000 000 euro, tak więc nie można napisać, ile wyniosła najwyższa wygrana Eurojackpot ta jedna, jedyna.

Jeżeli zasady gry się nie zmienią, nigdy nie padnie więcej niż 90 000 000 euro, gdyż to najwyższa możliwa wygrana w loterii. Szansa na trafienie takiej sumy to aż 1 do 95 344 200. To znacznie więcej, niż w przypadku polskiego Lotto (dawnej Duży Lotek) czy innych, na przykład Keno.

Żeby było ciekawiej, największa polska wygrana plasuje się dopiero na 25. miejscu rankingu historycznych wygranych Eurojackpot. W przeliczeniu na euro wynosi ona 45 mln, jednak gracz zdecydował się na otrzymanie odpowiednika w polskich złotych.

Co kiedy wygram w Eurojackpot – jak odebrać pieniądze?

Aby odebrać wygrane Eurojackpot, musimy udać się do oddziału Totalizatora Sportowego, który jest polskim operatorem losowania. Dotyczy to wszystkich sum powyżej 2280 złotych, czyli takich, które są opodatkowane przez państwo. Jak nietrudno się tego domyślić, również rekordowa wygrana Eurojackpot została w pewnej kwocie przejęta przez skarb państwa.

Przede wszystkim – warto śledzić Eurojackpot losowania. Te odbywają się zawsze o tym samym czasie i w tym samym miejscu. Gospodarzem wydarzenia są Helsinki, a liczby typowane są kilka chwil po godzinie 21.

Jak grać w Eurojackpot w Polsce
Jak grać w Eurojackpot w Polsce

Eurojackpot – warto grać czy nie?

Czy Eurojackpot to loteria, którą warto się interesować? Wygrane są bardzo okazałe, ale trzeba mieć na uwadze, iż prawdopodobieństwo trafienia wszystkich liczb jest naprawdę nikłe. Mimo wszytko, nie brakuje chętnych do grania w takie gry – tutaj wiele od indywidualnego podejścia do sprawy.

Pamiętajmy, że poza Eurojackpot Polacy mają jeszcze w co grać. Na stronie Totalizatora Sportowego nie brakuje loterii, a wśród nich są i takie, w których rozstrzygnięcia padają co cztery minuty.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button