Hej, hej, wraca NBA!

Powrót NBA jest już faktem. W nocy z czwartku na piątek odbędą się dwa pierwsze mecze po wznowieniu sezonu. Co najistotniejsze – większość spotkań odbędzie się w takich godzinach, że nie będzie trzeba zarywać nocki!

Hej, hej, wraca NBA!
Hej, hej, wraca NBA!

Gramy w Orlando

Rozmowy odnośnie powrotu NBA trwały od dłuższego czasu. Mówiło się o tym, że sezon miałby zostać dokończony w jakimś odizolowanym miejscu. Wśród propozycji wymieniało się przede wszystkim ośrodek Walta Disneya w Orlando, który ostatecznie wygrał. Drużyny już zameldowały się w tym miejscu, otrzymały informację jak postępować w tym trudnym czasie i czekają z niecierpliwością na wznowienie rozgrywek.

Aktualnie w Konferencji Wschodniej blisko awansu są następujące drużyny: Milwaukee Bucks, Toronto Raptors, Boston Celtics, Miami Heat, Philadelphia 76ers, Indiana Pacers, Brooklyn Nets oraz Orlando Magic. Z kolei w Konferencji Zachodniej awans uzyskałyby: Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers, Denver Nuggets, Utah Jazz, Houston Rockets, Oklahoma City Thunder, Dallas Mavericks oraz Memphis Grizzlies.

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Na początek Pelicans – Jazz

A co z kibicami? Zapala się światełko w tunelu. – Być może część kibiców za jakiś czas będzie mogła wrócić do hal. Mogliby oni siedzieć co drugie lub co trzecie miejsce. Na ten moment wydaje się to głupie, ale niestety obecnie taka jest nasza rzeczywistość – mówił Adam Silver, komisarz ligi na konferencji online z zawodnikami, o czym poinformował ESPN. Na razie jednak sytuacja w Stanach Zjednoczonych jest daleka od ideału, przez co opcja powrotu fanów jest mało prawdopodobna.

Na razie przed nami sporo przedsezonowych meczów w NBA przez internet, ale i telewizji!. Prawdziwa rywalizacja rozpocznie się jednak właśnie w nocy z czwartku na piątek. W pierwszym meczu New Orleans Pelicans podejmie Utah Jazz. Większe szanse na zwycięstwo według analityków BETFAN – czyli legalnego polskiego bukamchera – ma ta pierwsza drużyna. Szacuje się, że wygrają oni na 54%. W kolejnym spotkaniu Los Angeles Lakers podejmą Los Angeles Clippers. Na pewno będzie bardzo ciekawie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button